Tilbage
Book prøvetime

Mandag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
06:00-06:50
Mikael Stampe Jensen
BC-Train - Core
06:00-06:50
Train Core Book Prøvetime
06:00-06:50
Mette Majgaard Pedersen
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 1 Book Prøvetime
06:00-06:50
Rikke Burmølle Markusen
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 2 Book Prøvetime
08:00-08:50
Johan Bakker
BC-Train - Puls
08:00-08:50
Train Puls Book Prøvetime
09:00-09:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Puls
09:00-09:50
Train Puls Book Prøvetime
10:00-10:50
Johan Bakker
BC-Train - Power
10:00-10:50
Train Power 2 Book Prøvetime
16:00-16:50
Laura Kjelgaard
BC-Train - Power
16:00-16:50
Train Power 2 Book Prøvetime
17:00-17:50
Isabella Lindhardtsen
BC-Train - Puls
17:00-17:50
Train Puls Book Prøvetime
17:00-17:50
Frederik Godthåb
BC-Train - Core
17:00-17:50
Train Core Book Prøvetime
17:00-17:50
Laura Kjelgaard
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 1 Book Prøvetime
18:00-18:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
18:00-18:50
Train Power 2 Book Prøvetime
19:00-19:50
Julie Beate Finstad
BC-Train - Puls
19:00-19:50
Train Puls Book Prøvetime
20:00-20:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Power
20:00-20:50
Train Power 2 Book Prøvetime
20:00-20:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
20:00-20:50
Train Core Book Prøvetime

Tirsdag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
06:00-06:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Puls
06:00-06:50
Train Puls Book Prøvetime
06:00-06:50
Frederik Godthåb
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 1 Book Prøvetime
07:00-07:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Power
07:00-07:50
Train Power 1 Book Prøvetime
08:00-08:50
Rene Andersen
BC-Train - Puls
08:00-08:50
Train Puls Book Prøvetime
09:00-09:50
Lasse Pyndt Hansen
BC-Train - Puls
09:00-09:50
Train Puls Book Prøvetime
09:00-09:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Power
09:00-09:50
Train Power 1 Book Prøvetime
10:00-10:50
Nicolaj Hjorth Hansen
BC-Train - Puls
10:00-10:50
Train Puls Book Prøvetime
15:00-15:50
Matias Brandt
BC-Train - Power
15:00-15:50
Train Power 2 Book Prøvetime
15:30-16:20
Malene Valgreen
BC-Train - Mind
15:30-16:20
Train Mind and recovery Book Prøvetime
16:00-16:50
Mads Speitzer
BC-Train - Puls
16:00-16:50
Train Puls Book Prøvetime
17:00-17:50
Mette Majgaard Pedersen
BC-Train - Puls
17:00-17:50
Train Puls Book Prøvetime
17:00-17:50
Rikke Burmølle Markusen
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 1 Book Prøvetime
17:00-17:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 2 Book Prøvetime
18:00-18:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
18:00-18:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime
18:00-18:50
Rikke Burmølle Markusen
BC-Train - Power
18:00-18:50
Train Power 2 Book Prøvetime
19:00-19:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
19:00-19:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime

Onsdag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
06:00-06:50
Julie Beate Finstad
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 2 Book Prøvetime
06:00-06:50
Rikke Burmølle Markusen
BC-Train - Core
06:00-06:50
Train Core Book Prøvetime
07:00-07:50
Rikke Burmølle Markusen
BC-Train - Puls
07:00-07:50
Train Puls Book Prøvetime
09:00-09:50
Johan Bakker
BC-Train - Puls
09:00-09:50
Train Puls Book Prøvetime
10:00-10:50
Julie Beate Finstad
BC-Train - Puls
10:00-10:50
Train Puls Book Prøvetime
17:00-17:50
Laura Kjelgaard
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 2 Book Prøvetime
17:00-17:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Core
17:00-17:50
Train Core Book Prøvetime
17:00-17:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Puls
17:00-17:50
Train Puls Book Prøvetime
18:00-18:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
18:00-18:50
Train Power 1 Book Prøvetime
19:00-19:50
Laura Kjelgaard
BC-Train - Puls
19:00-19:50
Train Puls Book Prøvetime
20:00-20:50
Isabella Lindhardtsen
BC-Train - Core
20:00-20:50
Train Core Book Prøvetime

Torsdag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
06:00-06:50
Lasse Pyndt Hansen
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 1 Book Prøvetime
06:00-06:50
Josephine Skat Borgen
BC-Train - Puls
06:00-06:50
Train Puls Book Prøvetime
06:00-06:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
06:00-06:50
Train Core Book Prøvetime
09:00-09:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Puls
09:00-09:50
Train Puls Book Prøvetime
10:00-10:50
Matias Brandt
BC-Train - Core
10:00-10:50
Train Core Book Prøvetime
10:00-10:50
Rene Andersen
BC-Train - Power
10:00-10:50
Train Power 1 Book Prøvetime
15:00-15:50
Rene Andersen
BC-Train - Power
15:00-15:50
Train Power 1 Book Prøvetime
16:00-16:50
Mads Speitzer
BC-Train - Power
16:00-16:50
Train Power 1 Book Prøvetime
16:30-17:50
Mitzi Køhler Persson
BC-Train - Mind
16:30-17:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime
17:00-17:50
Frederik Godthåb
BC-Train - Core
17:00-17:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime
17:00-17:50
Mette Majgaard Pedersen
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 1 Book Prøvetime
18:00-18:50
Frederik Godthåb
BC-Train - Core
18:00-18:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime
19:00-19:50
Mads Morsø Lau
BC-Train - Puls
19:00-19:50
Train Puls Book Prøvetime
19:00-19:50
Frederik Godthåb
BC-Train - Power
19:00-19:50
Train Power 2 Book Prøvetime

Fredag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
06:00-06:50
Laura Kjelgaard
BC-Train - Puls
06:00-06:50
Train Puls Book Prøvetime
06:00-06:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Power
06:00-06:50
Train Power 2 Book Prøvetime
08:00-08:50
Rene Andersen
BC-Train - Power
08:00-08:50
Train Power 1 Book Prøvetime
09:00-09:50
Sysser Lillelund
BC-Train - Core
09:00-09:50
Train Core Book Prøvetime
09:30-10:20
Nicolaj Hjorth Hansen
BC-Train - Power
09:30-10:20
Train Power 2 Book Prøvetime
10:00-10:50
Rene Andersen
BC-Train - Core
10:00-10:50
Train Core Book Prøvetime
14:00-14:50
Rene Andersen
BC-Train - Power
14:00-14:50
Train Power 2 Book Prøvetime
16:00-16:50
Mikael Stampe Jensen
BC-Train - Puls
16:00-16:50
Train Puls Book Prøvetime
16:00-16:50
Heidie Løvendal
BC-Train - Mind
16:00-16:50
Train Mind and recovery Book Prøvetime
17:00-17:50
Mikael Stampe Jensen
BC-Train - Power
17:00-17:50
Train Power 2 Book Prøvetime

Lørdag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
08:00-08:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Power
08:00-08:50
Train Power 1 Book Prøvetime
08:00-08:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Puls
08:00-08:50
Train Puls Book Prøvetime
09:00-09:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
09:00-09:50
Train Power 2 Book Prøvetime
09:00-09:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Core
09:00-09:50
Train Power 1 Book Prøvetime
10:00-10:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
10:00-10:50
Train Power 1 Book Prøvetime
10:00-10:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Puls
10:00-10:50
Train Puls Book Prøvetime
11:00-11:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Core
11:00-11:50
Train Core Book Prøvetime
11:00-11:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
11:00-11:50
Train Power 2 Book Prøvetime

Søndag

Tider Træner Holdtype Rum Book Prøvetime
08:00-08:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Puls
08:00-08:50
Train Puls Book Prøvetime
08:00-08:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Core
08:00-08:50
Train Power 1 Book Prøvetime
09:00-09:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Power
09:00-09:50
Train Power 2 Book Prøvetime
09:30-10:20
Josephine Skat Borgen
BC-Train - Core
09:30-10:20
Train Power 1 Book Prøvetime
10:00-10:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Core
10:00-10:50
Train Core Book Prøvetime
11:00-11:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Puls
11:00-11:50
Train Puls Book Prøvetime
11:00-11:50
Anna Ladefoged
BC-Train - Power
11:00-11:50
Train Power 2 Book Prøvetime
12:00-12:50
Emil Scheil Fredberg
BC-Train - Power
12:00-12:50
Train Power 2 Book Prøvetime